VII ZIMOWE IGRZYSKA RZEMIEŚLNICZYCH

SZKÓŁ CECHOWYCH I IZBOWYCH

               
    DZIEWCZĘTA          
               
M NR NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA SNOWBOARD
CZAS 1. CZAS 2. WYNIK Pkt
1 9 Leszczyńska Martyna Poznań     42,85 50
2 14 Rzemieniec Sandra Poznań     52,63 45
  71 Kustwan Beata Nowy Targ     DNS  
               
    CHŁOPCY          
               
M NR NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA SNOWBOARD
CZAS 1. CZAS 2. WYNIK Pkt
1 72 Wietrzak Piotr Nowy Sącz     36,61 52
2 75 Stopka Jan Nowy Targ     38,91 45
3 76 Nowak Kacper Nowy Targ     39,17 42
4 80 Białoń Bartłomiej  Zakopane     39,53 40
5 77 Kurek Oliwier Kraków     39,86 39
6 34 Giemzik Jan Limanowa     41,66 38
7 74 Kamycki Kacper Poznań     42,09 37
8 73 Chowaniak Andrzej  Zakopane     42,64 36
9 42 Komisarz Kacper Pilzno     1:01,94 35
  78 Rączka Andrzej  Zakopane     DNS  
  79 Czuba Amadeusz  Zakopane     DSQ  
  56 Twaróg Franciszek Limanowa     DSQ  
    NAUCZYCIELKI          
               
M NR NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA SLALOM - NARTY
CZAS 1. CZAS 2. WYNIK Pkt
1 81 Wojnarska-Marduła Agnieszka Zakopane     32,26 50
2 82 Łowczowska Anna Zakopane     32,37 45
3 83 Małek Karolina Tarnów     53,67 42
               
    NAUCZYCIELE          
               
M NR NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA SLALOM - NARTY
CZAS 1. CZAS 2. WYNIK Pkt
1 84 Skiepko Artur Zakopane     25,27 50
7 90 Tkaczyk Michał Kraków     26,44 37
2 85 Florian Dawid Pilzno     28,74 45
3 86 Kociubiński Łukasz Nowy Sącz     30,3 42
5 88 Miedziocha Janusz Poznań     32,76 39
6 89 Zaręba Kamil Limanowa     34,15 38
4 87 Buchowski Szymon Poznań     35,24 40
    VII ZIMOWE  IGRZYSKA  RZEMIEŚLNICZYCH SZKÓŁ CECHOWYCH I IZBOWYCH
               
    DZIEWCZĘTA          
               
M NR NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA SLALOM - NARTY
CZAS 1. CZAS 2. WYNIK Pkt
1 6 Kąkol Karolina Kraków     26,87 50
2 17 Ząber Izabela Nowy Sącz     30,49 45
3 11 Maślanka Maja Nowy Sącz     33,04 42
4 9 Leszczyńska Martyna Poznań     33,53 40
5 7 Kułach Karolina  Zakopane     34,61 39
6 15 Słodyczka Marzena  Zakopane     36,53 38
7 16 Vu Tra Klaudia Kraków     37,72 37
8 2 Bednarz Emilia Nowy Targ     39,73 36
9 1 Alejska Oliwia Poznań     44,42 35
10 14 Rzemieniec Sandra Poznań     46,83 34
11 4 Cepela Weronika Tarnów     52,6 33
12 13 Rawecka Klaudia Poznań     56,69 32
  8 Kułaga Weronika Tarnów     DNF  
  10 Marciniec Oliwia Tarnów     DNF  
  3 Cachro Joanna  Zakopane        
  5 Hornik Agnieszka Zakopane        
  12 Pańszczyk Patrycja  Zakopane        
               
               
    CHŁOPCY          
               
M lp. NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA SLALOM - NARTY
CZAS 1. CZAS 2. WYNIK Pkt
1 60 Szaflarski Patryk   Zakopane     27,15 50
2 46 Lassak Andrzej  Zakopane     27,46 45
3 66 Tylka Jakub  Zakopane     27,51 42
4 33 Gąsienica Paweł  Zakopane     27,69 40
5 34 Giemzik Jan Limanowa     29,23 39
6 47 Markiewicz Hubert Poznań     29,4 38
7 26 Długopolski Piotr  Zakopane     29,57 37
8 65 Smoleń Patryk Limanowa     29,63 36
9 61 Szostak Maciej Zakopane     29,75 35
10 63 Tomasiak Szymon Nowy Sącz     29,84 34
11 37 Jamrych Kamil  Zakopane     29,92 32,5
11 51 Ogórek Marcin   Zakopane     29,92 32,5
13 56 Twaróg Franciszek Limanowa     30,27 31
14 57 Staszel Piotr  Zakopane     30,41 30
15 40 Kędroń Marcin Limanowa     30,55 29
16 59 Stopka Michał  Zakopane     30,56 28
17 64 Majerczyk Wojciech  Zakopane     31,02 27
18 62 Ślimak Marcin  Zakopane     31,53 26
19 36 Homoncik Marcin Nowy Sącz     31,57 25
20 49 Migiel Jakub  Zakopane     31,65 24
21 30 Gancarczyk Tomasz Limanowa     31,79 23
22 52 Padula Konrad  Zakopane     32,46 22
23 70 Zięba Jacek Pilzno     33,71 21
24 48 Michalec Sylwester   Zakopane     34,42 20
25 35 Gruszka Grzegorz  Zakopane     34,95 19
26 44 Koryciński Jan  Zakopane     35,05 18
27 32 Gąsienica Mateusz  Zakopane     35,07 17
28 28 Dubas Patryk Pilzno     35,21 16
29 55 Skiba Janusz    Zakopane     35,33 15
30 53 Pańszczyk Mateusz Zakopane     36,78 14
31 50 Niemiec Daniel Pilzno     36,79 13
32 24 Bruzda Adrian   Zakopane     37,43 12
33 41 Kluś Dawid  Zakopane     37,65 10,5
33 45 Król Łukasz Nowy Sącz     37,65 10,5
35 68 Wielocha Mariusz Limanowa     39,21 9
36 23 Bielański Krzysztof Pilzno     39,28 8
37 54 Pełka Hubert Kraków     39,4 7
38 21 Augustyn Bartosz Pilzno     40,18 6
39 31 Gawlik Kamil Limanowa     40,69 5
40 43 Kopeć Gabriel Pilzno     41,39 4
41 38 Jaworski Krystian Pilzno     44,24 3
42 67 Tyluś Krystian Pilzno     49,54 2
43 69 Wnęk Michał Pilzno     59,94 1
  22 Bałos Łukasz Nowy Targ        
  25 Chyc- Kuros  Adam   Zakopane        
  27 Dorula Adam  Zakopane        
  29 Ferko Jakub Nowy Targ        
  39 Job Daniel  Zakopane        
  42 Komisarz Kacper Pilzno        
  58 Stoch Jakub  Zakopane        
    VII ZIMOWE  IGRZYSKA  RZEMIEŚLNICZYCH SZKÓŁ CECHOWYCH I IZBOWYCH
               
    DZIEWCZĘTA WYNIKI  2020-02-24   COS  
               
               
M lp. NAZWISKO I IMIĘ MIASTO BIEG PŁASKI - DYSTANS 1500 M
START META WYNIK Pkt
1 113 Zalińska Kamila Zakopane 06:00,0 13:05,1 07:05,1 50
2 114 Ząber Izabela Nowy Sącz 06:30,0 17:03,8 10:33,8 45
3 111 Maślanka Maja Nowy Sącz 05:00,0 16:34,2 11:34,2 42
4 104 Cepela Weronika Tarnów 01:30,0 13:30,3 12:00,3 40
5 108 Kornaś Gabriela Tarnów 03:30,0 17:03,0 13:33,0 39
6 105 Golonka Ewelina Tarnów 02:00,0 16:07,8 14:07,8 38
7 110 Marciniec Oliwia Tarnów 04:30,0 18:49,8 14:19,8 37
8 106 Janas Julia Tarnów 02:30,0 18:03,7 15:33,7 36
9 103 Brukowska Arletta Tarnów 01:00,0 16:46,0 15:46,0 35
10 112 Stelmach Wiktoria Tarnów 05:30,0 21:31,0 16:01,0 34
11 101 Bialik Agnieszka Tarnów 00:00,0 17:15,7 17:15,7 33
12 107 Kieć Emilia Tarnów 03:00,0 21:42,1 18:42,1 32
13 109 Kułaga Weronika Tarnów 04:00,0 23:09,9 19:09,9 31
14 102 Bobak Zuzanna Zakopane 00:30,0 DNS DSQ  
               
               
  Mgr. Anna Łowczowska Zakopane 07:00,0 17:24,2 10:24,2  
               
               
               
    VII ZIMOWE  IGRZYSKA  RZEMIEŚLNICZYCH SZKÓŁ CECHOWYCH I IZBOWYCH
               
    CHŁOPCY WYNIKI  2020-02-24   COS  
               
               
M lp. NAZWISKO I IMIĘ MIASTO BIEG PŁASKI - DYSTANS 3000 M
START META WYNIK Pkt
1 127 Giemzik Jan Limanowa 03:00,0 14:48,4 11:48,4 50
2 126 Gancarczyk Tomasz Limanowa 02:30,0 14:20,1 11:50,1 45
3 131 Kędroń Marcin Limanowa 05:00,0 18:50,9 13:50,9 42
4 142 Szaflarski Patryk   Zakopane 10:30,0 24:21,8 13:51,8 40
5 140 Smoleń Patryk Limanowa 09:30,0 24:24,4 14:54,4 39
6 135 Koryciński Jan  Zakopane 07:00,0 22:08,5 15:08,5 38
7 143 Tomasiak Szymon Nowy Sącz 11:00,0 27:05,1 16:05,1 37
8 146 Wielocha Mariusz Limanowa 12:30,0 28:36,7 16:06,7 36
9 130 Jamrych Kamil  Zakopane 04:30,0 20:50,1 16:20,1 35
10 121 Augustyn Bartosz Pilzno 00:00,0 16:52,9 16:52,9 34
11 125 Jaworski Krystian Pilzno 02:00,0 19:02,5 17:02,5 33
12 144 Twaróg Franciszek Limanowa 11:30,0 28:51,2 17:21,2 32
13 136 Król Łukasz Nowy Sącz 07:30,0 25:05,0 17:35,0 31
14 133 Komisarz Kacper Pilzno 06:00,0 24:05,7 18:05,7 30
15 122 Bielański Krzysztof Pilzno 00:30,0 19:02,0 18:32,0 29
16 139 Skiba Janusz    Zakopane 09:00,0 27:37,8 18:37,8 28
17 147 Wietrzak Piotr Nowy Sącz 13:00,0 32:05,0 19:05,0 27
18 137 Niemiec Daniel Pilzno 08:00,0 27:46,7 19:46,7 26
19 132 Gawlik Kamil Limanowa 05:30,0 25:48,8 20:18,8 25
20 138 Pańszczyk Mateusz Zakopane 08:30,0 29:43,3 21:13,3 24
21 134 Kopeć Gabriel Pilzno 06:30,0 27:53,3 21:23,3 23
22 145 Tyluś Krystian Pilzno 12:00,0 35:29,4 23:29,4 22
23 149 Zięba Jacek Pilzno 14:00,0 39:23,4 25:23,4 21
24 148 Wnęk Michał Pilzno 13:30,0 39:23,2 25:53,2 20
  123 Chowaniak Andrzej  Zakopane 01:00,0 DNS DSQ  
  124 Dubas Patryk Pilzno 01:30,0 DNS DSQ  
  128 Gruszka Grzegorz  Zakopane 03:30,0 DNS DSQ  
  129 Homoncik Marcin Nowy Sącz 04:00,0 DNS DSQ  
  141 Sołtys Marek  Zakopane 10:00,0 DNS DSQ  
               
  Mgr Florian Dawid Pilzno 14:30,0 26:44,7 12:14,7  
  VII ZIMOWE  IGRZYSKA  RZEMIEŚLNICZYCH SZKÓŁ CECHOWYCH I IZBOWYCH  
               
    DZIEWCZĘTA WYNIKI  2020-02-24   COS  
               
M NR NAZWISKO I IMIĘ MIASTO DWUBÓJ ŁYŻWIARSKI
100 m 400 m Łączny pkt
1 13 Krawczyk Wiktoria Rawa Mazowiecka 0:16,66 1:03,98 1:20,64 50
2 22 Pojda Małgorzata Katowice 0:17,84 1:02,88 1:20,72 45
3 10 Kaczorowska Izabela Rawa Mazowiecka 0:17,86 1:04,60 1:22,46 42
4 28 Szweda Aleksandra Katowice 0:18,89 1:06,11 1:25,00 40
5 23 Rawecka Klaudia Poznań 0:18,47 1:07,92 1:26,39 39
6 17 Leszczyńska Martyna Poznań 0:18,86 1:08,68 1:27,54 38
7 7 Fiślak Weronika Rawa Mazowiecka 0:18,18 1:09,56 1:27,74 37
8 12 Kornaś Gabriela Tarnów 0:17,84 1:12,72 1:30,56 36
9 14 Kułach Karolina  Zakopane 0:17,50 1:13,86 1:31,36 35
10 26 Stelmach Wiktoria Tarnów 0:19,09 1:16,54 1:35,63 34
11 21 Matyga Jolanta  Zakopane 0:20,46 1:15,37 1:35,83 33
12 3 Bialik Agnieszka Tarnów 0:20,26 1:21,56 1:41,82 32
13 11 Kieć Emilia Tarnów 0:21,66 1:22,03 1:43,69 31
14 29 Zahora Weronika  Zakopane 0:21,01 1:22,98 1:43,99 30
15 5 Brylska Patrycja Rawa Mazowiecka 0:23,58 1:24,44 1:48,02 29
16 6 Cepela Weronika Tarnów 0:20,29 1:29,02 1:49,31 28
17 30 Ząber Izabela Nowy Sącz 0:22,96 1:30,23 1:53,19 27
18 4 Brukowska Arletta Tarnów 0:28,85 1:25,88 1:54,73 26
19 8 Golonka Ewelina Tarnów 0:24,50 1:31,93 1:56,43 25
20 2 Alejska Oliwia Poznań 0:24,34 1:33,18 1:57,52 24
21 15 Kułaga Weronika Tarnów 0:22,78 1:35,28 1:58,06 23
22 9 Janas Julia Tarnów 0:23,86 1:34,72 1:58,58 22
23 19 Marciniec Oliwia Tarnów 0:22,85 1:36,16 1:59,01 21
24 25 Sajdak Beata Zakopane 0:25,82 1:45,37 2:11,19 20
25 24 Rzemieniec Sandra Poznań 0:25,19 1:57,36 2:22,55 19
26 20 Maślanka Maja Nowy Sącz 0:30,47 1:52,68 2:23,15 18
               
               
  VII ZIMOWE  IGRZYSKA  RZEMIEŚLNICZYCH SZKÓŁ CECHOWYCH I IZBOWYCH  
               
    CHŁOPCY WYNIKI  2020-02-24   COS  
               
               
M lp. NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA DWUBÓJ ŁYŻWIARSKI
100 m 400 m Łączny Pkt
1 70 Sarata Daniel Krynica-Zdrój 0:12,72 0:45,35 0:58,07 50
2 39 Czop Paweł Krynica-Zdrój 0:12,41 0:46,21 0:58,62 45
3 78 Śrutek Daniel Krynica-Zdrój 0:12,99 0:48,68 1:01,67 42
4 65 Nakoneczny Oskar Krynica-Zdrój 0:13,32 0:48,47 1:01,79 40
5 63 Mirga Konrad Nowy Targ 0:13,62 0:50,11 1:03,73 39
6 76 Ślimak Marcin  Zakopane 0:13,61 0:51,11 1:04,72 38
7 64 Mytnik Jan Krynica-Zdrój 0:14,48 0:51,46 1:05,94 37
8 38 Brynczka Daniel Nowy Targ 0:13,51 0:52,44 1:05,95 36
9 44 Giemzik Jan Limanowa 0:13,74 0:53,11 1:06,85 35
10 84 Wielocha Mariusz Limanowa 0:14,25 0:53,38 1:07,63 34
11 43 Gancarczyk Tomasz Limanowa 0:14,28 0:53,65 1:07,93 33
12 40 Dubas Patryk Pilzno 0:14,98 0:54,00 1:08,98 32
13 57 Kowalkowski Dominik Nowy Targ 0:14,86 0:54,50 1:09,36 31
14 51 Kędroń Marcin Limanowa 0:14,50 0:55,13 1:09,63 30
15 61 Markiewicz Hubert Poznań 0:15,53 0:54,85 1:10,38 29
16 46 Gruszka Grzegorz  Zakopane 0:15,24 0:55,72 1:10,96 28
17 75 Standzina Adrian Katowice 0:14,86 0:56,14 1:11,00 27
18 50 Kamycki Kacper Poznań 0:15,04 0:56,12 1:11,16 26
19 68 Poręba Jan Krynica-Zdrój 0:14,51 0:56,90 1:11,41 25
20 81 Twaróg Franciszek Limanowa 0:13,97 0:58,28 1:12,25 24
21 85 Wietrzak Piotr Nowy Sącz 0:14,11 0:59,55 1:13,66 23
22 49 Job Daniel  Zakopane 0:15,56 0:58,39 1:13,95 22
23 73 Smoleń Patryk Limanowa 0:16,19 0:57,84 1:14,03 21
24 37 Bruzda Adrian   Zakopane 0:15,38 0:58,72 1:14,10 20
25 45 Goryl-Krzak Patryk Krynica-Zdrój 0:14,44 1:00,00 1:14,44 19
26 80 Tomasiak Szymon Nowy Sącz 0:15,22 1:01,63 1:16,85 18
27 87 Zięba Jacek Pilzno 0:15,15 1:02,86 1:18,01 17
28 48 Jajek Kacper  Zakopane 0:16,47 1:06,10 1:22,57 16
29 35 Augustyn Bartosz Pilzno 0:17,58 1:05,38 1:22,96 15
30 36 Bielański Krzysztof Pilzno 0:18,19 1:06,44 1:24,63 14
31 52 Gawlik Kamil Limanowa 0:16,48 1:08,69 1:25,17 13
32 71 Skiba Janusz    Zakopane 0:15,09 1:11,38 1:26,47 12
33 86 Wnęk Michał Pilzno 0:17,60 1:14,36 1:31,96 11
34 67 Padula Konrad  Zakopane 0:18,60 1:14,26 1:32,86 10
35 83 Waligóra Dominik   Zakopane 0:18,38 1:17,37 1:35,75 9
36 58 Król Piotr Nowy Sącz 0:20,09 1:17,56 1:37,65 8
37 41 Jaworski Krystian Pilzno 0:20,53 1:22,15 1:42,68 7
38 54 Kopeć Gabriel Pilzno 0:24,66 1:27,16 1:51,82 6
39 53 Komisarz Kacper Pilzno 0:24,00 1:29,43 1:53,43 5
40 66 Niemiec Daniel Pilzno 0:22,15 1:35,91 1:58,06 4
41 82 Tyluś Krystian Pilzno 0:23,40 1:48,99 2:12,39 3
42 69 Rafalak Dawid Rawa Mazowiecka 0:34,60 2:06,75 2:41,35 2
  55 Koryciński Jan  Zakopane DNS DNS DSQ  
  59 Łukaszczyk Piotr   Zakopane DNS DNS DSQ  
  60 Majerczk Wojciech Zakopane DNS DNS DSQ  
  62 Michalec Sylwester   Zakopane DNS DNS DSQ  
  72 Słodyczka Leszek Zakopane DNS DNS DSQ  
  74 Sołtys Marek  Zakopane DNS DNS DSQ  
  77 Ślipek Mateusz Krynica-Zdrój 0:26,06 DNS DSQ  
  79 Tatar Piotr  Zakopane DNS DNS DSQ  
          VII ZIMOWE IGRZYSKA RZEMIEŚLNICZYCH SZKÓŁ IZBOWYCH I CECHOWYCH - ZAKOPANE 2020
           
  KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ        
           
           
           
M SZKOŁA MIASTO DZIEWCZĘTA CHŁOPCY RAZEM
           
1 Branżowa Szkoła I Stopnia ZAKOPANE 366 1665,5 2031,5
2 Branżowa Szkoła I Stopnia LIMANOWA 0 888 888
3 Zasadnicze Szkoły Budowlane  POZNAŃ 593 198 791
4 Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia TARNÓW 729 0 729
5 Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia NOWY SĄCZ 299 387,5 686,5
6 Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia PILZNO 0 545 545
7 Zespół Szkół Branżowych NOWY TARG 72 291 363
8 Branżowa Szkoła I Stopnia KRYNICA ZDRÓJ 0 261 261
9 Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości KRAKÓW 137 92 229
10 Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia RAWA MAZOWIECKA 161 2 163
11 Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia KATOWICE 85 27 112
           
           
           
           
           
      Biuro zawodów