VII ZIMOWE  IGRZYSKA  RZEMIEŚLNICZYCH SZKÓŁ CECHOWYCH I IZBOWYCH  
               
    DZIEWCZĘTA WYNIKI  2020-02-24   COS  
               
M NR NAZWISKO I IMIĘ MIASTO DWUBÓJ ŁYŻWIARSKI
100 m 400 m Łączny pkt
1 13 Krawczyk Wiktoria Rawa Mazowiecka 0:16,66 1:03,98 1:20,64 50
2 22 Pojda Małgorzata Katowice 0:17,84 1:02,88 1:20,72 45
3 10 Kaczorowska Izabela Rawa Mazowiecka 0:17,86 1:04,60 1:22,46 42
4 28 Szweda Aleksandra Katowice 0:18,89 1:06,11 1:25,00 40
5 23 Rawecka Klaudia Poznań 0:18,47 1:07,92 1:26,39 39
6 17 Leszczyńska Martyna Poznań 0:18,86 1:08,68 1:27,54 38
7 7 Fiślak Weronika Rawa Mazowiecka 0:18,18 1:09,56 1:27,74 37
8 12 Kornaś Gabriela Tarnów 0:17,84 1:12,72 1:30,56 36
9 14 Kułach Karolina  Zakopane 0:17,50 1:13,86 1:31,36 35
10 26 Stelmach Wiktoria Tarnów 0:19,09 1:16,54 1:35,63 34
11 21 Matyga Jolanta  Zakopane 0:20,46 1:15,37 1:35,83 33
12 3 Bialik Agnieszka Tarnów 0:20,26 1:21,56 1:41,82 32
13 11 Kieć Emilia Tarnów 0:21,66 1:22,03 1:43,69 31
14 29 Zahora Weronika  Zakopane 0:21,01 1:22,98 1:43,99 30
15 5 Brylska Patrycja Rawa Mazowiecka 0:23,58 1:24,44 1:48,02 29
16 6 Cepela Weronika Tarnów 0:20,29 1:29,02 1:49,31 28
17 30 Ząber Izabela Nowy Sącz 0:22,96 1:30,23 1:53,19 27
18 4 Brukowska Arletta Tarnów 0:28,85 1:25,88 1:54,73 26
19 8 Golonka Ewelina Tarnów 0:24,50 1:31,93 1:56,43 25
20 2 Alejska Oliwia Poznań 0:24,34 1:33,18 1:57,52 24
21 15 Kułaga Weronika Tarnów 0:22,78 1:35,28 1:58,06 23
22 9 Janas Julia Tarnów 0:23,86 1:34,72 1:58,58 22
23 19 Marciniec Oliwia Tarnów 0:22,85 1:36,16 1:59,01 21
24 25 Sajdak Beata Zakopane 0:25,82 1:45,37 2:11,19 20
25 24 Rzemieniec Sandra Poznań 0:25,19 1:57,36 2:22,55 19
26 20 Maślanka Maja Nowy Sącz 0:30,47 1:52,68 2:23,15 18
               
               
  VII ZIMOWE  IGRZYSKA  RZEMIEŚLNICZYCH SZKÓŁ CECHOWYCH I IZBOWYCH  
               
    CHŁOPCY WYNIKI  2020-02-24   COS  
               
               
M lp. NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA DWUBÓJ ŁYŻWIARSKI
100 m 400 m Łączny Pkt
1 70 Sarata Daniel Krynica-Zdrój 0:12,72 0:45,35 0:58,07 50
2 39 Czop Paweł Krynica-Zdrój 0:12,41 0:46,21 0:58,62 45
3 78 Śrutek Daniel Krynica-Zdrój 0:12,99 0:48,68 1:01,67 42
4 65 Nakoneczny Oskar Krynica-Zdrój 0:13,32 0:48,47 1:01,79 40
5 63 Mirga Konrad Nowy Targ 0:13,62 0:50,11 1:03,73 39
6 76 Ślimak Marcin  Zakopane 0:13,61 0:51,11 1:04,72 38
7 64 Mytnik Jan Krynica-Zdrój 0:14,48 0:51,46 1:05,94 37
8 38 Brynczka Daniel Nowy Targ 0:13,51 0:52,44 1:05,95 36
9 44 Giemzik Jan Limanowa 0:13,74 0:53,11 1:06,85 35
10 84 Wielocha Mariusz Limanowa 0:14,25 0:53,38 1:07,63 34
11 43 Gancarczyk Tomasz Limanowa 0:14,28 0:53,65 1:07,93 33
12 40 Dubas Patryk Pilzno 0:14,98 0:54,00 1:08,98 32
13 57 Kowalkowski Dominik Nowy Targ 0:14,86 0:54,50 1:09,36 31
14 51 Kędroń Marcin Limanowa 0:14,50 0:55,13 1:09,63 30
15 61 Markiewicz Hubert Poznań 0:15,53 0:54,85 1:10,38 29
16 46 Gruszka Grzegorz  Zakopane 0:15,24 0:55,72 1:10,96 28
17 75 Standzina Adrian Katowice 0:14,86 0:56,14 1:11,00 27
18 50 Kamycki Kacper Poznań 0:15,04 0:56,12 1:11,16 26
19 68 Poręba Jan Krynica-Zdrój 0:14,51 0:56,90 1:11,41 25
20 81 Twaróg Franciszek Limanowa 0:13,97 0:58,28 1:12,25 24
21 85 Wietrzak Piotr Nowy Sącz 0:14,11 0:59,55 1:13,66 23
22 49 Job Daniel  Zakopane 0:15,56 0:58,39 1:13,95 22
23 73 Smoleń Patryk Limanowa 0:16,19 0:57,84 1:14,03 21
24 37 Bruzda Adrian   Zakopane 0:15,38 0:58,72 1:14,10 20
25 45 Goryl-Krzak Patryk Krynica-Zdrój 0:14,44 1:00,00 1:14,44 19
26 80 Tomasiak Szymon Nowy Sącz 0:15,22 1:01,63 1:16,85 18
27 87 Zięba Jacek Pilzno 0:15,15 1:02,86 1:18,01 17
28 48 Jajek Kacper  Zakopane 0:16,47 1:06,10 1:22,57 16
29 35 Augustyn Bartosz Pilzno 0:17,58 1:05,38 1:22,96 15
30 36 Bielański Krzysztof Pilzno 0:18,19 1:06,44 1:24,63 14
31 52 Gawlik Kamil Limanowa 0:16,48 1:08,69 1:25,17 13
32 71 Skiba Janusz    Zakopane 0:15,09 1:11,38 1:26,47 12
33 86 Wnęk Michał Pilzno 0:17,60 1:14,36 1:31,96 11
34 67 Padula Konrad  Zakopane 0:18,60 1:14,26 1:32,86 10
35 83 Waligóra Dominik   Zakopane 0:18,38 1:17,37 1:35,75 9
36 58 Król Piotr Nowy Sącz 0:20,09 1:17,56 1:37,65 8
37 41 Jaworski Krystian Pilzno 0:20,53 1:22,15 1:42,68 7
38 54 Kopeć Gabriel Pilzno 0:24,66 1:27,16 1:51,82 6
39 53 Komisarz Kacper Pilzno 0:24,00 1:29,43 1:53,43 5
40 66 Niemiec Daniel Pilzno 0:22,15 1:35,91 1:58,06 4
41 82 Tyluś Krystian Pilzno 0:23,40 1:48,99 2:12,39 3
42 69 Rafalak Dawid Rawa Mazowiecka 0:34,60 2:06,75 2:41,35 2
  55 Koryciński Jan  Zakopane DNS DNS DSQ  
  59 Łukaszczyk Piotr   Zakopane DNS DNS DSQ  
  60 Majerczk Wojciech Zakopane DNS DNS DSQ  
  62 Michalec Sylwester   Zakopane DNS DNS DSQ  
  72 Słodyczka Leszek Zakopane DNS DNS DSQ  
  74 Sołtys Marek  Zakopane DNS DNS DSQ  
  77 Ślipek Mateusz Krynica-Zdrój 0:26,06 DNS DSQ  
  79 Tatar Piotr  Zakopane DNS DNS DSQ