Wyniki

 

                         VI  ZIMOWE  IGRZYSKA  RZEMIEŚLNICZYCH  SZKÓŁ  CECHOWYCH  I  IZBOWYCH  
                             ZAKOPANE  24 - 27. 02. 2019 R.             
                             
                             
                             
                                                             KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ             
                             
M SZKOŁA ŁYŻWY BIEGI  SLALOMY I SNOWBOARD I SLALOMY II SNOWBOARD II RAZEM
DZ CHŁ DZ CHŁ DZ CHŁ DZ CHŁ DZ CHŁ DZ CHŁ
1 ZAKOPANE 50 214 103 223 90 49 50 16 90 385 45 102 1417
2 NOWY SĄCZ 110 107 120 102 77 75 85 40 77 76 90 45 1004
3 TARNÓW 197 13 226 59 79 18     79 20     691
4 LIMANOWA    166   208   146   35   81   37 673
5 POZNAŃ 68 73   54 45   42 112 45 42     481
6 PILZNO   60   177   47   37   112   38 471
7 KRYNICA ZDRÓJ 58 143       84   33   57     375
8 RYBNIK   124   128   65   38         355
9 NOWY TARG           95   50   95   50 290
10 KATOWICE 92 53                     145
11 KRAKÓW           1   38   8   39 86
12 RAWA MAZOWIECKA 53 15                     68

 

  VI  ZIMOWE  IGRZYSKA  RZEMIEŚLNICZYCH  SZKÓŁ  CECHOWYCH  I  IZBOWYCH
                                          ZAKOPANE  24 - 27. 02. 2019 R.         
                   
                                       KLASYFIKACJA  KOŃCOWA DZIEWCZĄT        
                   
M IMIĘ I NAZWISKO MIASTO KONKURENCJE SUMA
ŁYŻWY BIEGI SLALOM SNOWB SLALOM SNOWB
1 Gargas Gabriela Nowy Sącz 35 38 39 40 39 40 231
2 Garczek Gabriela Zakopane     40 50 40 45 175
3 Olesik Gabriela Tarnów 40 45 42   42   169
4 Łomnicka Magdalena Nowy Sącz 30 42   45   50 167
5 Zakrzewska Katarzyna Nowy Sącz 45 40 38   38   161
6 Szponder Wiktoria Tarnów 27 39 37   37   140
7 Wojciechowska Natalia Poznań 37   45   45   127
8 Rzemieniec Sandra Poznań 31     42   42 115
9 Pańszczyk Patrycja Zakopane     50   50   100
10 Stelmach Wiktoria Tarnów 38 35         73
11 Kieć Emilia Tarnów 33 37         70
12 Kopciuch Kinga Tarnów 34 34         68
13 Staszczyk Wioletta  Tarnów 25 36         61
14 Szweda Aleksandra Katowice 50           50
15 Zalińska Kamila Zakopane   50         50
16 Pojda Małgorzata Katowice 42           42
17 Matyga Jolanta Zakopane 39           39
18 Zahora Weronika Zakopane 36           36
19 Bukowiec Ewelina Krynica-Zdrój 32           32
20 Nowacka Karolina Rawa Mazowiecka 29           29
21 Sajdak Beata Zakopane 28           28
22 Motyka Wiktoria Krynica-Zdrój 26           26
23 Stępowska Katarzyna Rawa Mazowiecka 24           24

 

 

                   
  KLASYFIKACJA - NAJWSZECHSTRONNIEJSZY ZAWODNIK IGRZYSK      
                   
M IMIĘ I NAZWISKO MIASTO KONKURENCJE SUMA
ŁYŻWY BIEGI SLALOM SNOWB SLALOM SNOWB
1 Gąsienica Kościelny Adam Zakopane 29 28 40 32 42 33 204
2 Giemzik Jan Limanowa 25 38 26 35 39 37 200
3 Puchała Wojciech Limanowa 40 36 42   40   158
4 Sufryd Igor Poznań 50 13   36   42 141
5 Gruszka Grzegorz Zakopane 35 37 24   30   126
6 Mikulec Dawid Nowy Sącz 26 32 34   29   121
7 Wietrzak Piotr Nowy Sącz 18 14   40   45 117
8 Kamycki Kacper Poznań 22 12   42   40 116
9 Michał Samborski Pilzno 19 33 32   28   112
10 Gancarczyk Tomasz Limanowa 34 40 14   23   111
11 Szaflarski Patryk Zakopane   39 35   35   109
12 Kędroń Marcin Limanowa 37 30 19   22   108
13 Helwig Sebastian Rybnik 39 42 25       106
14 Dębosz Albert Nowy Targ       50   50 100
  Hanusiak Adam Nowy Targ     50   50   100
  Sznajder Michał Poznań 1 29   34   36 100
17 Smoleń Patryk Limanowa 12 24 31   31   98
18 Kurek Dawid Pilzno 20 35 1   38   94
19 Milon Kamil Nowy Targ     45   45   90
  Chowaniak Andrzej Zakopane   45   45     90
21 Tomasiak Szymon Nowy Sącz 24 18 23   24   89
  Kramarz Kamil Zakopane   34     20 35 89
23 Szweda Krystian Rybnik 16 50 22       88
24 Lenart Tymoteusz Kraków       38   39 77
25 Sztaba Piotr Pilzno 1     37   38 76
26 Job Daniel Zakopane 27   21   27   75
27 Rączka Adam Zakopane     39   32   71
28 Staszel Jan Zakopane     37   33   70
29 Janiszewski Arkadiusz Nowy Sącz 38 27 2   2   69
30 Długopolski Piotr Zakopane     30   37   67
31 Bal Krzysztof Pilzno 10 31 9   14   64
32 Dembek Mateusz Rybnik 15 9   39     63
33 Dorula Adam Zakopane     27   34   61
34 Śrutek Daniel Krynica-Zdrój 42   5   13   60
35 Opyt Dawid Zakopane 21         34 55
  Majerczyk Wojciech Zakopane     29   26   55
37 Świątek Adrian Limanowa 1 19 13   17   50
  Sałaciński Daniel Rybnik 23 17 10       50
39 Homoncik Marcin Nowy Sącz 1 11 16   21   49
40 Kołodziej Dawid Limanowa 17 21 1   9   48
41 Kopiec Dawid Katowice 45           45
  Ciężkowski Mateusz Pilzno 6 26 1   12   45
43 Skiba Janusz Zakopane 7 25 1   11   44
44 Chramiec Mariusz Zakopane     17   25   42
45 Szymusiak Jan Zakopane     38       38
  Drwiła Mateusz Tarnów 11 22 1   4   38
47 Ogorzały Emil Krynica-Zdrój 36           36
  Ogórek Marcin Zakopane     36       36
  Rączka Grzegorz Zakopane         36   36
50 Hamernik Robert Krynica-Zdrój       33     33
  Mytnik Jan Krynica-Zdrój 33           33
  Rączka Mateusz Zakopane     33       33
53 Wróbel Wojciech Zakopane 32           32
54 Niemiec Daniel Pilzno 1 20 1   9   31
  Mrożek Rafał Rybnik 31           31
56 Ogorzały Kacper Krynica-Zdrój 30           30
57 Suflita Szymon Krynica-Zdrój     11   18   29
58 Słodyczka Andrzej Zakopane     28       28
  Staszel Michał Zakopane 28           28
60 Kwapniewski Marcin Tarnów   8 4   15   27
61 Chrobak Dominik Tarnów 1 23 1   1   26
62 Biłek Jarosław Krynica-Zdrój     6   16   22
  Bielański Krzysztof Pilzno   16 1   5   22
  Galica Andrzej Zakopane     3   19   22
65 Teper Jakub Krynica-Zdrój     20       20
66 Kuklewicz Konrad Tarnów 1 6 12       19
  Pańszczyk Mateusz Zakopane   15     4   19
68 Matuła Kamil Krynica-Zdrój     18       18
  Podleśny Damian Rybnik   10 8       18
70 Broda Szymon Krynica-Zdrój     7   10   17
71 Koszyk Piotr Krynica-Zdrój     15       15
72 Mrowca Jakub Zakopane 14           14
73 Zastawny Karol Pilzno 1 5 1   6   13
  Malka Patryk Rawa Mazowiecka 13           13
75 Mrózek Maksymilian Kraków     1   8   9
  Wnęk Michał Pilzno 1 7 1       9
  Topka Patryk Zakopane 9           9
78 Karadag Deniz Katowice 8           8
79 Urban Robert Pilzno 1 4         5
  Habina Daniel Zakopane 5           5
81 Skupień Krzysztof Zakopane 4           4
82 Tatar Stanisław Zakopane 3           3
83 Bednarz Arkadiusz Krynica-Zdrój     1       1
  Machnik Mirosław Krynica-Zdrój 1           1
  Romanek Dominik Krynica-Zdrój     1       1
  Ryba Adam Krynica-Zdrój 1           1
  Kozłowski Marcel Rawa Mazowiecka 1           1
  Siedlcki Korneliusz Rawa Mazowiecka 1           1