Wyniki

  VI  ZIMOWE  IGRZYSKA  RZEMIEŚLNICZYCH  SZKÓŁ  CECHOWYCH  I  IZBOWYCH
                                  ZAKOPANE  24 - 27. 02. 2019 R.       
               
           WYNIKI KOŃCOWE DZIEWCZĄT STACJA NARCIARSKA - WITÓW
               
               
M NR IMIĘ I NAZWISKO MIASTO SLALOM - WITÓW
CZAS PKT
  7 Pańszczyk Patrycja Zakopane 0:29,72 50
  6 Wojciechowska Natalia Poznań 0:34,75 45
  5 Olesik Gabriela Tarnów 0:37,40 42
  4 Garczek Gabriela Zakopane 0:38,92 40
  3 Gargas Gabriela Nowy Sącz 0:41,22 39
  2 Zakrzewska Katarzyna Nowy Sącz 0:41,94 38
  1 Szponder Wiktoria Tarnów 0:47,76 37
               
               
               
               
               
               
               
    Stacja Narciarska         Biuro zawodów
    Witów, 27.02.2019 r.      ………………………………
               
               
  VI  ZIMOWE  IGRZYSKA  RZEMIEŚLNICZYCH  SZKÓŁ  CECHOWYCH  I  IZBOWYCH
               
                              ZAKOPANE  24 - 27. 02. 2019 R.       
               
    WYNIKI KOŃCOWE  CHŁOPCÓW STACJA NARCIARSKA  - WITÓW
               
               
               
M NR IMIĘ I NAZWISKO MIASTO SLALOM - WITÓW
CZAS PRZEJAZDU PKT
1 24 Hanusiak Adam Nowy Targ 26,15 50
2 23 Milon Kamil Nowy Targ 27,07 45
3 21 Gąsienica Kościelny Adam Zakopane 28,08 42
4 22 Puchała Wojciech Limanowa 29,04 40
5 27 Giemzik Jan Limanowa 30,01 39
6 64 Kurek Dawid Pilzno 30,13 38
7 11 Długopolski Piotr Zakopane 30,19 37
8 14 Rączka Mateusz Zakopane 30,52 36
9 16 Szaflarski Patryk Zakopane 30,60 35
10 26 Dorula Adam Zakopane 30,76 34
11 18 Staszel Jan Zakopane 30,88 33
12 20 Rączka Adam Zakopane 31,06 32
13 12 Smoleń Patryk Limanowa 31,74 31
14 29 Gruszka Grzegorz Zakopane 31,84 30
15 15 Mikulec Dawid Nowy Sącz 32,12 29
16 13 Michał Samborski Pilzno 32,17 28
17 32 Job Daniel Zakopane 32,93 27
18 10 Majerczyk Wojciech Zakopane 33,32 26
19 36 Chramiec Mariusz Zakopane 33,38 25
20 30 Tomasiak Szymon Nowy Sącz 33,56 24
21 39 Gancarczyk Tomasz Limanowa 34,18 23
22 34 Kędroń Marcin Limanowa 34,34 22
23 37 Homoncik Marcin Nowy Sącz 34,36 21
24 70 Kramarz Kamil Zakopane 35,35 20
25 50 Galica Andrzej Zakopane 35,47 19
26 42 Suflita Szymon Krynica-Zdrój 35,63 18
27 40 Świątek Adrian Limanowa 35,71 17
28 47 Biłek Jarosław Krynica-Zdrój 36,96 16
29 49 Kwapniewski Marcin Tarnów 37,17 15
30 44 Bal Krzysztof Pilzno 37,23 14
31 48 Śrutek Daniel Krynica-Zdrój 37,45 13
32 55 Ciężkowski Mateusz Pilzno 37,63 12
33 77 Skiba Janusz Zakopane 37,68 11
34 46 Broda Szymon Krynica-Zdrój 37,84 10
35 54 Niemiec Daniel Pilzno 38,20 9
36 60 Mrózek Maksymilian Kraków 38,50 8
37 56 Kołodziej Dawid Limanowa 38,76 7
38 57 Zastawny Karol Pilzno 39,13 6
39 59 Bielański Krzysztof Pilzno 41,16 5
40 58 Pańszczyk Mateusz Zakopane 41,53 4
41 61 Drwiła Mateusz Tarnów 41,53 4
42 51 Janiszewski Arkadiusz Nowy Sącz 47,40 2
43 62 Chrobak Dominik Tarnów 1:16,86 1

 

 

  VI  ZIMOWE  IGRZYSKA  RZEMIEŚLNICZYCH  SZKÓŁ  CECHOWYCH  I  IZBOWYCH
                                  ZAKOPANE  24 - 27. 02. 2019 R.   
           
    WYNIKI KOŃCOWE DZIEWCZĄT    
           
           
M NR IMIĘ I NAZWISKO MIASTO WITÓW - SKI
CZAS PKT
1 102 Łomnicka Magdalena Nowy Sącz 0:41,25 50
2 103 Garczek Gabriela Zakopane 0:46,31 45
3 101 Rzemieniec Sandra Poznań 1:03,63 42
4 100 Gargas Gabriela Nowy Sącz 1:29,14 40
           
  VI  ZIMOWE  IGRZYSKA  RZEMIEŚLNICZYCH  SZKÓŁ  CECHOWYCH  I  IZBOWYCH
           
           WYNIKI KOŃCOWE CHŁOPCÓW    
           
M NR IMIĘ I NAZWISKO MIASTO WITÓW - SKI
ŁĄCZNY PKT
1 117 Dębosz Albert Nowy Targ 0:34,73 50
2 114 Wietrzak Piotr Nowy Sącz 0:36,78 45
3 109 Sufryd Igor Poznań 0:38,24 42
4 115 Kamycki Kacper Poznań 0:38,35 40
5 111 Lenart Tymoteusz Kraków 0:40,10 39
6 110 Sztaba Piotr Pilzno 0:40,90 38
7 108 Giemzik Jan Limanowa 0:40,96 37
8 107 Sznajder Michał Poznań 0:44,52 36
9 113 Skiba Janusz Zakopane 1:02,45 35
10 104 Opyt Dawid Zakopane 1:17,73 34
11 105 Gąs. Kośc. Adam  Zakopane 1:24,76 33

 

 

  VI  ZIMOWE  IGRZYSKA  RZEMIEŚLNICZYCH  SZKÓŁ  CECHOWYCH  I  IZBOWYCH
                                  ZAKOPANE  24 - 27. 02. 2019 R.     
             
    WYNIKI KOŃCOWE OPIEKUNOWIE STACJA NARCIARSKA  -WITÓW
             
M NR IMIĘ I NAZWISKO MIASTO SLALOM - WITÓW
I PRZEJAZD II PRZEJAZD ŁĄCZNY
1 82 Łowczowska Anna Zakopane     32,75
2 81 Agnieszka Wojnarska Marduła Zakopane     33,83
  80 Karolina Małek Tarnów     DNS
             
             
M NR IMIĘ I NAZWISKO MIASTO SLALOM - WITÓW
I PRZEJAZD II PRZEJAZD ŁĄCZNY
1 96 Artur Skiepko Zakopane     28,10
2 95 Michał Tkaczyk  Kraków     28,87
3 93 Łukasz Kociubiński Nowy Sącz     31,90
4 94 Dawid Florian Pilzno     32,24
5 91 Janusz Miedziocha Poznań     35,53
6 92 Szymon Buchowski Poznań     36,95
7 88 Rafał Rzemieniec Poznań     39,61
8 86 Kamil Zaręba Limanowa     40,23
             

 

 

WYNIKI KOŃCOWE MISTRZOWIE STACJA NARCIARSKA  -WITÓW
1 85 Józef Piech  Zakopane          1:09,57