Oczywiście Zimowych Igrzysk Rzemieślniczych Szkół Cechowych i Izbowych w Zakopanem.
Minął styczeń i możemy już podać do wiadomości, że pozgłaszały swój udział szkoły z Poznania, Rawy Mazowieckiej, Zamościa, Tarnowa, Pilzna, Krynicy, Nowego Targu Czekamy  na dalsze zgłoszenia.

Czas ferii zimowych jest dobrym okresem by przypomnieć sobie na stokach i lodowiskach o sportowej formie. To, że sprawdzają się uczniowie jest oczywiste, ale my chcemy także sprawdzić umiejętności mistrzów i rzemieślników zrzeszonych w naszych cechach i izbach, dlatego zrodził się nowy pomysł
na kolejną klasyfikację. Uczeń i jego Mistrz! Oto nasza nowa propozycja do Regulaminu Igrzysk.
Suma zdobytych punktów uzyskanych zarówno przez mistrza (pracownika firmy), jak i jego uczniów będzie okazją do uzyskania tytułu:  Najlepsza sportowa firma Igrzysk. Uczeń i jego Mistrz mogą razem stanowić wizytówkę zakładu nie tylko w swoim miejscu zamieszkania. Już widzę ,wiszący
na centralnym miejscu w przedsiębiorstwie, dyplom potwierdzający Wasze osiągnięcia.
Co powiecie Państwo na takie dictum? A może macie swoje propozycje ? Podzielcie się nimi z nami.
Te Igrzyska możemy współtworzyć od początku razem!  Zachęcam do korespondencji..

Biuro Igrzysk

11948902